Objednávka - formulář

VÁNOCE: Pokud chcete doručit vybrané zboží před 24.prosincem, využijte raději službu "Balík NA POŠTU" nebo zásilkovou službu GEIS, kde je doba doručení kratší. Poklud zvolíte nejlevnější variantu DOPORUČENĚ - Česká Pošta, bohužel nemůžeme zaručit dobu dodání. Před vánoci jsou pošty zahlcené a nestíhají bežnou poštu doručovat. Neni našim úmyslem zvyšovat cenu poštovného, ale zajistit včasné dodání Vašich dárků. Děkujeme

 

Pokud na objednávku pospícháte, dejte nám prosim vědět telefonicky nebo emailem.

 

 

DŮLEŽITÉ: Po odeslání objednávky Vám musí přijít na Váš e-amil potvrzení o odeslání (přijetí) objednávky. Pokud se tak nestane, objednávka zřejmě nebyla dokončena.

V případě, že se Vám nedaří odeslat objednávku, zkuste zvolit např. jiné uživatelské jméno v registraci do profilu. Vámi zadané jméno pravděpodbně může mít již jiný uživatel. Uživatelské jméno si můžete zvolit jaké chcete. Pokud to nepomůže, dejte nám prosim vědět e-mailem (info@us-army.cz) nebo telefonicky (733-749-833) a objednávku vyřídíme ústně, děkujeme za pochopení.

 

Na Slovensko odesíláme pouze při platbě předem na účet. Platební údaje obdržíte na váš email po vytvoření objednávky.
 

Pro lepší přehled o aktuálním stavu Vaší objednávky doporučujeme provést registraci. Vytvoříte si svuj profil ze kterého máte přístup na výpis vašich objednávek včetně toho, jestli je již odeslána nebo čeká na platbu atd. Věříme, že vám to pomůže.

Košík je prázdný

 
Ruční elektrické nářadí, Garážová sekční vrata Hormann, Komfortní hotel Brno, Střešní zahrady, Umělecké kovářství Brno, Patrola, Český ráj ubytování