US army shop

Úvod

 

Vážení příznivci U.S. militarií,

 

vítáme Vás v internetovém zásilkovém obchodě - US Army Shop, který nabízí hlavně originální výstroj, uniformy a insignie (stužky, medaile, odznaky, nášivky atd.) všech ozbrojených složek americké armády z období od 1.světové války do současnosti.

 
Na stránkách našeho Army Shopu vždy přikládáme větší množství fotografií a detailů pro lepší identifikaci a orientaci u každého předmětu. U historického oblečení a výstroje se snažíme podle možností přiložit konkrétní fotografie nabízeného zboží. V případě, že je k dispozici více kusů stejného zboží, je možné, že odešleme totožný předmět v podobné stavu a kvalitě jako na fotografiích (platí hlavně u nášivek a odznaků a novějších uniforem) .

 

Zároveň je nutné upozornit, že zboží z naší nabídky (použité i nepoužité) bylo dlouhodobě skladované a jeho vlastnosti již nejsou takové, jako když bylo vyrobeno a podléhalo záruce od výrobce. Toto platí hlavně u ochranných prostředků (brýle, ochranné vesty). Valná část zboží pochází z armádního výprodeje přebytků a vyřazeného materiálu. Veškerý sortiment, který nebízíme, je určen výhradně pro sběratelské a dekorační účely a vzhledem ke stáří nezaručujeme žádné ochranné vlastnosti!

 

Na stránkách Army Shopu stále pracujeme. Pokud vám něco nefunguje nebo máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte se na nás obrátit.

 

Děkujem za projevený zájem a přejeme přijemné nakupování

 

US Army Shop

www.US-Army.cz

 

 
Ruční elektrické nářadí, Garážová sekční vrata Hormann, Komfortní hotel Brno, Střešní zahrady, Umělecké kovářství Brno, Patrola, Český ráj ubytování